Our quality - your confidence
English
Russian
Latvian
Slide
Slide
Par uzņēmumu "PREMIUM OIL"

SIA „Premium Oil” ir Latvijas ražotājs, kas specializējas tehnisko eļļu, autoķīmijas un naftas produktu ražošanā, vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, kā arī naftas produktu pārkraušanā un uzglabāšanā.

SIA „Premium Oil” pieteica sevi kā vietējo ražotāju 2009.gadā. Šo gadu laikā gūstot pieredzi,  paaugstinot ražotās produkcijas kvalitāti un kvantitāti SIA „Premium Oil” ir iepazīstinājuši ar sevi un ieguvuši paterētāja uzticību ne tikai Latvijas teritorijā, bet arī Baltijas un Eiropas valstīs, Kazahstānā, Krievijā, Baltkrievijā un Dienvidāfrikā.

Eļļas un naftas produktu ražošanas rūpnīca ir izvietota Rīgas brīvostas teritorijā, Tvaika ielā 35, trīs ēkās, rūpnīca šajā teritorijā darbojas jau kopš 1910.gada. Ēkās atrodas virszemes rezervuāri ķīmisko vielu un produktu uzglabāšanai, reaktori un cauruļvadu sistēma. Ražošanas telpās ierīkotas noliešanas iekārtas ar pistolēm gatavās produkcijas fasēšanai. Uzņēmums ir specializējies uz liela izmēra taras, vai autocisternu uzpildīšanu ar gatavo produkciju. Tikai atsevišķos gadījumos pēc pasūtītāja pieprasījuma, produkcija tiek fasēta maza izmēra tarā.

Kopumā SIA „Premium Oil” valdījumā atrodas 29 rezervuāri, no kuriem 18 atrodas eļļas rūpnīcā, kas paredzēti izejvielu un gatavās produkcijas uzglabāšanai un 11 rezervuāri nodrošina naftas produktu un bāzes eļļas uzglabāšanu.

Uzņēmums ir sagatavojis ap 40 receptēm dažādu naftas, t.sk. auto ķīmijas produktu ražošanai. SIA „Premium Oil” ir izstrādājusi drošības datu lapas visai uzņēmumā ražotajai produkcijai.

SIA „Premium Oil” ražotā produkcija iekļauj tādas naftas minerāleļļas kā transmisijas eļļas, motoreļļas, motorzāģu ķēžu eļļas,  karburatoru eļļas, turbīnu eļļas, hidrauliskās bāzes eļļas u.c., kā arī autoķīmijas produktus- dzesēšanas šķidrumu (tosols), autostiklu mazgāšanas līdzekli, u.c. naftas pārstrādes produktus.

Lai varētu nodrošināt atbilstošu produkta kvalitāti, uzņēmumā ir laboratorija, kuras galvenā funkcija ir izejvielu, ražošanas procesa un gatavās produkcijas kvalitātes atbilstības pārbaude. Laboratorijā tiek nodrošināta izejvielu un gatavās produkcijas krāsas, ūdens satura, viskozitātes, mehānisko piemaisījumu, t˚ u.c. parametru mērījumi. Mērījumu veikšanai tiek izmantota atbilstoša mēraparatūra un laboratorijas iekārtas. Laboratorijas darbībā tiek izmantoti ķīmiskie reaģenti (ražotājfirmu oriģināliesaiņojumos) nelielos apjomos un rezerves netiek uzkrātas.

SIA „Premium Oil” produkciju ir iespējams iegādāties arī SIA „Premium Oil” veikalos- Rīgā, Valmierā, Gulbenē, Jēkabpilī un Daugavpilī. Ja nepieciešamas filiāļu adreses: Rīga, Tvaika iela 35; Valmiera, Ausekļa iela 26A; Gulbene, Brīvības iela 97; Jēkabpilī, Ārijas Elksnes iela 4; Daugavpils, Vienības iela 25.

Nākotnes plāni:

  • Arvien paplašināt ražotās produkcijas klāstu, maksimāli nodrošinot iekšējo tirgu ar vietējo produkciju;
  • Nostiprināt savu pozīciju Latvijas tirgū un paplašināt eksportu uz Eiropas, Āzijas un nākotnē iespējams arī uz Amerikas valstīm;
  • Paplašināt darba vietu skaitu un piesaistīt kolektīvam jaunus inovatīvus prātus, kas ir gatavi attīstīties kopā ar uzņēmumu;
  • Turpināt, veiksmīgi nodrošināt vides un cilvēku drošību;
  • Nodrošināt draudzīgas cenas Latvijas iekšējā tirgū un konkurētspējīgas cenas Eiropas tirgū.

 

 

 

 

 

SIA „Premium Oil” reģ.Nr. 40003701536
Tvaika street 35, Riga, LV-1034
Phone: +371 67 35 48 28; Fax: +371 67 35 48 26
office@premiumoil.lv
Sales:
Phone : +371 67 35 48 28
E-mail : info@premiumoil.lv

Marketing:
Phone : +371 67 35 48 28
E-mail : info@premiumoil.lv
Contact form:
Name / company name:
Phone:
E-mail: info@premiumoil.lv:
Message:
Security code: 2l
Nosūtīts
Kontaktinformācija:
SIA „Premium Oil” reģ.Nr. 40003701536
Tvaika street 60, Riga, LV-1034
+371 67 35 48 28 ; fax: +371 67 35 48 26.
info@premiumoil.lv